Utstillingsresultater

Utstillingsresultater 2018

 

Trøndelag Harehundklubb dommer: Bjørn Roald  
Melhus   18.03.2018  
NO34213/14 Rajo Exc.BK 1.BKK CK Cert 1.BHK BIR Kjell Dragsten

 

 

Hedmark Harehundklubb dommer: Oscar W Nilssen  
Hamar   14.04.2018  
NO45595/16 Ares Exc.BK, 1.BKK, CK, CERT, 1.BHK, BIM Jan Fredriksen
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc.UK, 1.UKK, CK, BTK BIR Kine-Merethe Granheim
NO46766/16 Klingelias Nova Exc.UK, 3.UKK Eirik Gjestvang
NO49697/16 Mira av Frostlid Exc.UK, 2.UKK Remmy Jørgensen

 

 

Norsk Harehundklub dommer: Eli-Marie Klepp  
Nittedal Hestesenter   21.04.2018  
CLP/SVH/113 Yannick Bencilla Exc.BK, 1.BKK, CK CERT, 1BHK, BIR Tore Nylehn
NO47548/12 Vilma Exc.BK, 1.BKK, CK CERT, 1.BTK BIM Steinar Frorud

 

 

Vestfold Harehundklubb dommer: Bo Wallin  
Vindfjelltunet   05.05.2018  
CLP/SVH/113 Yannick Bencilla Exc.BK, 1.BKK, CK CERT, 1BHK, BIR Tore Nylehn
NO34287/17 Øygardens Sveisa Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTK BIM Kjartan E Bekkala-Lie

 

 

Kongsvinger JFF dommer:Eli-Marie Klepp  
Kongsvinger     06.05.2018  
NO46761/16 Klingelias Dino Exc.AK, 1.AKK, CK, 1.BKK, BIR Kurt Johnny Moen

 

 

Hadeland Harehundklubb dommer: Anne-Marit Olsen  
Gran   10.05.2018  
NO45595/16(X1) Ares Exc.BK, 1.BKK, CK CERT, 1.BHK, BIM Jan Fredriksen
NO46764/16 Klingelias Lissi Exc.UK, 4.UKK Bjørn-Chr Willersrud
NO46769/16 Klingelias Alva Exc.UK, 2.UKK, CK, 4.BTK Jonas Sveum
NO46766/16 Klingelias Nova Exc.UK, 3.UKK Eirik Gjestvang
NO45598/16(X1) Vilje Exc.UK, 1.UKK, CK, 3.BTK Håvard Bakken
NO46763/16 Klingelias Jenny Exc.AK, 1.AKK Silje Bolstad
NO54555/12 Klingelias Lydia Exc.BK, 1.BKK, CK, 1.BTK BIR Marianne Grønvold
NO47548/12 Vilma Exc.BK 2.BKK CK CERT, 2.BTK Steinar Frorud
NO32558/14 Gullbårhøgdas Lucy Exc.BK, 3.BKK, CK R.CERT Ole N. Sand
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc.VTK, 1.VTKK CK Marianne Grønvold

 

 

Telemark Harehundklubb dommer: John Smedbakken  
  12.05.2018  
NO49693/16 Larm II av Frostlid Exc.UK, 1.UKK, CK, 1.BHK, BIR Edgar Saga
NO49694/16 Aria av Frostlid Exc.UK, 1.UKK, CK, 1.BTK BIM Ole Ingolf Saga
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc.UK, 3.UKK Kine-Merethe Granheim
NO49697/16 Mira av Frostlid Exc.UK, 2.UKK Remmy Jørgensen

 

 

Hedmark Harehundklubb dommer: Trygve Heyerdahl  
Morokulien   19.05.2018  
NO46761/16 Klingelias Dino Exc.AK, 1.AKK, CK 1.BHK BIR Kurt Johnny Moen
NO42397/17 Kingelias Stella Exc.JK, 2.JKK Jørn-Terje E. Nilsson
NO42396/17 Klingelias Nelly VG.JK, 3.JKK Gjøran Nilsson
NO42395/17 Klingelias Aasta Exc.JK, 1.JKK Geir Snekkerhaugen
NO46761/16 Klingelias Lissi Exc.UK, 1.UKK Bjørn-Christian Willersrud
NO46765/16 Klingelias Dikksi Exc.UK, 2.UKK Øyvind Myrvold
NO54555/12 Klingelias Lydia Exc.BK, 1.BKK, CK, 1.BTK, BIM Marianne Grønvold

 

 

Romerike Harehundklubb dommer: Per Harald Sivesind  
Fenstad   27.05.2018  
NO46766/16 Klingelias Nova Exc.UK, 1.UKK Eirik Gjestvang
NO32558/14 Gullbårhøgdas Lucy Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK, BIR Ole N. Sand

 

 

Østfold Harehundklubb dommer: Jan Myrvold  
Høytorp Fort   10.06.2018  
NO45596/16(X1) Bosse VG.AK, 1.AKK Jarle Thon
NO43568/16 Ida 1 Exc.AK, 1.AKK Arne Ødemark

 

 

Vest-Agder Jff dommer: Oscar W. Nilssen  
Hægebostad   16.06.2018  
NO34286/17 Øygardens Molly exc.UK, 1.UKK, CK, 1.BTK, BIR Olaf Moldal

 

 

NKK dommer: Mats Jonsson  
Tromsø   17.06.2018  
NO49698/16 Ronja II av Frostlid Exc.AK, 1.AKK Barbro Engen Hansen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utstillingsresultater 2017

Hedmark HHK dommer: Bjørn Roald  
Vang   01.04.2017  
NO46763/16 Klingelias Jenny Exc. JK 1.JKK Silje Bolstad
NO46764/16 Klingelias Lissi VG. JK 3.JKK Bjørn-Chr Willersrud
NO46768/16 Klingelias Sandra VG.JK 2.JKK Elin G. Nordseng
NO54555/12 Lydia Exc. BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR Marianne Grønvold

 

 

Norsk Harehundklub dommer: Siv Bengtsson  
Nittedal   29.04.2017  
NO46763/16 Klingelias Jenny VG. JK 1.JKK Silje Bolstad
NO34214/14 Olivia VG. BK 1.BKK Kåre Ødemark

 

 

Sørlandet HHK dommer: Per Harald Sivesind  
Hamresanden   30.04.2017  
NO48292/11 Lita Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR Magne Faret

 

 

Romerike HHK dommer: Arnstein Hagen  
Fenstad   06.05.2017  
NO45595/16(X1) Ares Exc.JK 1.JKK CK CERT 1.BHK BIR Jan Fredriksen
NO46766/16 Klingelias Nova VG. JK 1.JKK Eirik Gjestvang

 

 

Gudbrandsdal HHK dommer: Anne-Marit Olsen  
Tretten   07.05.2017  
NO39303/14 Klingelias Prikken Exc.JBK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR Johannes Kirkerud
NO46763/16 Klingelias Jenny Exc.JK 1.JKK CK 2.BTK Silje Bolstad
NO46768/16 Klingelias Sandra VG.JK 3.JKK Elin G. Nordseng
NO54555/12 Lydia Exc. BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIM Marianne Grønvold
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc. JK 2.JKK Kine-Merethe Granheim

 

 

Norsk Kennel Klub dommer: Per-Harald Nymark  
Ålesund   13.05.2017  
SE17950/2013 Reba Exc.BK 1.BKK CK Cert 1.BTK CACIB BIR Inga-Lena Nordstrøm

 

 

Hedmark Harehundklubb dommer: Niels Brandstrup  
Morokulien   20.05.2017  
SHSB741974 Quinn Vom Bergahorn Exc.JK 3.JKK CK 3 BHK Paul Øksne
NO45597/16(X1) Tenor VG.JK 4.JKK Erik Schnell
NO46761/16 Klingelias Dino VG.JK  Kurt Johnny Moen
NO45595/16(X1) Ares Exc. JK 2.JKK CK 2.BHK Jan Fredriksen
NO49693/16 Larm av Frostlid Exc. JK 1.JKK CK 1.BHK BIR Edgar Saga
NO31289/13  Woods Bullet Lb-jaakaaran Exc.AK 1.AKK Emil Robertsen
NO34213/14 Rajo VG.BK 1.BKK Kjell Dragsten
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc.JK 2.JKK CK 4.BTK Kine-Merete Granheim
NO49694/16 Aria av Frostlid Exc.JK 1.JKK CK 2.BTK Ole Ingolf Saga
NO46768/16 Klingelias Sandra VG.JK Elin Grønvold Norseng
NO49697/16 Mira av Frostlid VG.JK 4.JKK Remmy Jørgensen
NO45599/16(X1) Kira VG JK Roar Røgeberg
NO46765/16 Klingelias Dikksi VG.JK Øyvind Myrvold
NO46766/16 Klingelias Nova VG.JK Eirik Gjestvang
NO46763/16 Klingelias Jenny VG.JK Silje Bolstad
NO49092/16 Sweisa Exc.JK 3.JKK   Nils Magne Sjøli
NO32558/14 Gullbårhøgdas Lucy Exc.AK 1.AKK CK 3.BTK Ole N. Sand
NO54555/12 Lydia Exc.BK 2.BKK Marianne Grønvold
NO47548/12 Vilma Exc.BK 1.BKK CK Cert Steinar Frorud
NO34214/14 Olivia VG.BK 3.BKK Kåre Ødemark
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II VG.CHK 1.CHKK Marianne Grønvold
NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita Exc. VTK 1.VTKK Harald Willersrud
NO46767/16 Klingelias Embla VG.JK Arne Framnes

 

 

Hadeland Harehundklubb dommer:Per Harald Sivesind  
Jaren   25.05.2017  
NO46769/16 Klingelias Alva Exc.JK 1.JKK Jonas Sveum
NO43571/16 Bella VG.JK 2.JKK Jarle Leif Trøseng
NO54555/16 Lydia Exc.BK 1.BKK CK Cert 1.BTK BIR Marianne Grønvold

 

 

Østfold Harehundklubb dommer:John Smedbakken  
Mysen   28.05.2017  
NO45596/16(X1) Bosse Exc.JK 1.JKK Jarle Thon
NO49695/16 Wepsi II av Frostlid Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTK, BIR Henning Nilsen
NO45598/16(X1) Vilje Exc.JK, 3.JKK Håvard Bakken
NO43568/16  Ida 1 G.JK Arne Ødemark
NO49697/16 Mira av Frostlid Exc.JK, 2.JKK Remmy Jørgensen
NO34214/14 Olivia Exc.BK, 1.BKK, CK, CERT, 2.BTK Kåre Ødemark
       
       
Vest-Agder Jff dommer:Vigdis Nymark  
Vest-Agder     03.06.2017  
NO48292/11 Lita Exc.BK 1.BKK CK Cert 1.BTK, BIR Magne Faret
       
       
Vestoppland Harehundklubb dommer:Jan S. Rennesund  
Maurvangen   04.06.2017  
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc.JK, 1.JKK Kine-Merethe Granheim
       
       
Vestfold Harehundklubb dommer:Anne-Marit Olsen  
Vindfjelltun   04.06.2017  
NO49693/16 Larm II av Frostlid Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTH, BIR Edgar Saga
NO49692/16 Jall av Frostlid Exc.JK, 2.JKK Ernst-Harald Helgerud
NO48289/11 Jøtul Exc.BK, 1.BKK, CK, CERT, 2.BHK Trygve Ramse
NO49694/16 Aria av Frostlid Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTK, BIM Ole Ingolf Saga
NO30911/15 Susa av Frostlid Exc.AK, 1.AKK, CK, 2.BTK Edgar Saga
       
       
Norsk Kennel Klub dommer:Harri Lehkonen  
Oslo   10.06.2017  
NO49699/16 Dina av Frostlid VG.JK, 1.JKK Kine-Merethe Granheim
CLP/SVH/84 Uskaya Bencilla G.AK Sverre Skuterud
       
       
Norsk Kennel Klub dommer:Eddie Patterrson  
Tromsø   04.06.2017  
NO49698/16 Ronja II av Frostlid Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTK, BIR Barbro Hansen Engen
       
       
Nittedal og Hakalda Sjff dommer:Mona K. Selbach  
Nittedal     24.06.2017  
NO49697/16 Mira av Frostlid VG.JK, 2.JKK Remmy Jørgensen
NO49699/16 Dina av Frostlid Exc.JK, 1.JKK, CK, 1.BTK, BIR Kine-Merethe Granheim
       
       
Østerdalen Harehundklubb dommer: Per-Harald Sivesind  
Grimsbu   08.07.2017  
NO46761/16 Klingelias Dino Exc.JK, 1.JKK Kurt Johnny Moen
NO46763/16  Kingelias Jenny Exc.JK, 1.JKK Silje Bolstad
NO54555/12 Lydia Exc.BK, 1.BKK, CK, 1.BTK, BIR Marianne Grønvold

 

Utstillingsresultater 2016

Trøndelag Harehundklubb dommer: Oscar W Nilssen  
Melhus   03.04.2016  
       
NO34213/14 Rajo Exc. AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR Kjell Dragsten
       

 

     

 

Norsk Harehundklubb dommer: Arnstein Hagen  
Nittedal Hestesenter   09.04.2016  
       
NO34214/14 Olivia Exc. BK 2.BKK CK R. CERT 2.BTK Kåre Ødemark
NO38658/13  Gruveåsens Lotte Exc BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR   Harald Willersrud

 

     

 

Gudbrandsdal Harehundklubb dommer: Oscar W. Nilssen  
Tretten   24.04.2016  
       
NO39303/14 Klingelias Prikken Exc. AK 1.AKK Johs Kirkerud
       

 

     

 

Sørlandet Harehundklubb dommer: John Smedbakken  
Hamresanden Camping   01.05.2016  
       
NO54930/11 Zira Exc. BK 1.BKK Olaf Olsen
       

 

     

 

Hadeland Harehundklubb dommer: Bjørn Roald  
Jaren   05.05.2016  
       
NO38658/13 Gruveåsens Lotte Exc. BK 1.BKK Harald Willersrud
       

 

     

 

Telemark Harehundklubb dommer: Per Harald Sivesind  
Bø Camping   21.05.2016  
       
NO30911/15 Susa av Frostlid Exc. UK 1.UKK Edgar Saga
NO32557/14  Gullbårhøgdas Bianca  Exc. AK 1.AKK CK 1.BTK BIR  Ole I. Saga

 

     

 

Romerike Harehundklubb dommer: Tapani Pukkila  
Hurdal   28.05.2016  
       
NO39308/14 Kingelias Julia Exc. AK 1.AKK CK 1.BTK BIR David B. Herberg
       

 

     

 

Trøndelag Harehundklubb dommer: Sarah Häggkvist  
Storsand   29.05.2016  
       
NO34213/14 Rajo VG BK 1.BKK Kjell Dragsten
       

 

     

 

NKK dommer: Tore Reistad  
Drammen   04.06.2016  
       
METSCHYZ7/15 Antelopelollipop MichkoGingerOrange Exc JK 1.JKK Arne Martin Lie
       

 

     

 

Nord-Trøndelag Dachshundklubb dommer: Arvid Göransson  
Stiklestad   11.06.2016  
       
NO34213/14 Rajo Exc BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR Kjell Dragsten
       

 

     

 

Hedmark Harehundklubb dommer: Per Harald Sivesind  
Hedmark   25.06.2016  
NO39303/14 Klingelias Prikken Exc AK 1.AKK CK 1.BHK BIR Johs. Kirkerud
NO54553/12  Alfred Exc AK 3.AKK CK 3.BHK Marianne Grønvold
NO54554/12 Supre Mario EXC AK 2.AKK CK 2.BHK Ann-Kristin Brevig 
NO39308/14 Klingelias Julia Exc AK 1.AKK David Herberg
NO38658/13 Gruveåsens Lotte Exc BK 1.BKK Harald Willersrud
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM Marianne Grønvold
11093/03 Kimbekkdalens Lysa Exc VTK 1.VTKK Ole N. Sand

 

 

Vestoppland Harehundklubb dommer: Trygve Heyerdahl  
Redalen   07.08.2016  
       
NO39803/14 Klingelias Julia Exc AK 1.AKK CK 1.BTK BIR David Herberg
       

 

     

 

NJFF dommer: Jan Myrvold  
Elverum   13.08.2016  
       
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc VTK 1.VTKK CK 1.BTK BIR Marianne Grønvold
       

 

     

 

Aust-Agder HHK dommer: Arnstein Hagen  
Risør Camping   20.08.2016  
NO54552/12 Ullrik Exc. AK 1.AKK CK 2.BHK Edgar Saga
NO34213/14 Rajo VG. BK 2.BKK Kjell Dragsten
NO48289/11 Jøtul Exc. BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM Trygve Ramse
NO30911/15 Susa av Frostlid Exc. UK 1.UKK CK 3.BTK Edgar Saga
NO32556/14 Gullbårhøgdas Frøya Exc. AK 2.AKK CK Rune Glenna
NO55518/12 Luna Exc. AK 4. AKK CK Odd Bonslet
NO32558/14 Gullbårhøgdas Lucy Exc. AK 3.AKK CK Ole N. Sand
NO31293/13 Woods Bullet Lb-Sweiza Exc. AK 1.AKK CK 1.BTK BIR Jan Ingar Bakkely
NO38658/13 Gruveåsens Lotte Exc BK 2.BKK Harald Willersrud
NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita Exc. BK 1.BKK CK 2.BTK Harald Willersrud
NO34214/14 Olivia VG BK Kåre Ødemark
CLP/SVH/84 Uskaya Bencilla VG AK Sverre Skuterud

 

 

Utstillingsresultater 2015

Norsk Harehundklubb dommer: Göran Johansson  
Nittedal Ridesenter   18.04.2015  
       
NO49925/13 Rapp Ex. BK 1. BKK CK CERT 1. BHK BIR Alf Solberg
       
       

 

Sørlandets Harehundklubb dommer: Arnstein Hagen  
Hamresanden Camping   03.05.2015  
       
NO31291/13 Woods Bullet Lb-Reufen VG BK 1. BKK Arnt Øygarden
       
       

 

Skien Jff dommer: Oscar W. Nilssen  
Klosterskogen Travbane   02.05.2015  
       
NO32557/14 Gullbårhøgdas Bianca Exc. UK 1. UKK Ole Ingolf Saga
       
       

 

Hadeland   Harehundklubb dommer: Oscar W. Nilssen  
Marienlyst   14.05.2015  
NO32552/14 Gullbårhøgdas   Cito VG.   UK 1. UKK Bjarne   Sætermoen
NO49925/13 Rapp Exc.   BK 1. BKK CK Cert 1. BHK BIR Alf   Solberg
NO39308/14 Klingelias   Julia Exc.   JK 1. JKK CK 2. BTK David   Herberg
NO32558/14 Gullbårhøgdas   Lucy Exc.   UK 1. UKK CK 1. BTK BIM Ole   N. Sand

            

Vestfold   Harehundklubb dommer: Anne-Marit Olsen  
Vindfjelltun   25.05.2015  
SHSB726966
Arno Du Vieux-prése
VG.JK 1.JKK
Tore Brenden
NO34213/14
Rajo
Exc.AK 3.AKK CK 3.BHK
Kjell   Dragsten
NO54552/12
Ullrik
Exc.AK 2.AKK CK 2.BHK
Ole   I. Saga
NO48289/11
Jøtul
Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM
Trygve   Ramse
NO39308/14
Klingelia's Julia
Exc.JK 1.JKK CK
David   Herbeg
NO39306/14
Klingelia's Prinsesse J-madeleine
VG.JK 2.JKK
Marianne   M. Grønvold
NO32556/14
Gullbårhøgda's Frøya
Exc.UK 2.UKK CK
Rune   Glenna
NO32557/14
Gullbårhøgda's Bianca
Exc.UK 1.UKK CK 3.BTK
Ole   I. Saga
NO32558/14
Gullbårhøgda's Lucy
Exc.UK 3.UKK CK
Ole   N. Sand
NO34214/14
Olivia
Exc.AK 3.AKK CK
Kåre   Ødemark
NO43621/09
Gullbårhøgda's Vilja
Exc.AK 2.AKK CK
Line   Fredheim
NO38659/13
Gruveåsen's Aja I I
VG.AK 4.AKK
Odd   Bonslet
NO54555/12
Lydia
Exc.AK 1.AKK CK 2.BTK
Marianne   M. Grønvold
NO47548/12
Vilma
Exc.BK 3.BKK
Steinar   Frorud
NO42943/10
Moni
Exc.BK 2.BKK CK CERT
Ola   Lund
NO43623/09
Gullbårhøgda's Lita
Exc.BK 1.BKK CK 1.BTK BIR
Harald   Willersrud
21207/07
Kimbekkdalen's Klinge I I
Exc.CHK 1.CHKK CK 4.BTK
Marianne   M. Grønvold

 

Østfold Harehundklubb dommer: Jan Myrvold  
Høytorp Fort   13.06.2015  
       
NO49243/10 Moni Exc. BK, 1BKK, CK, Cert, 1BTK, BIR Ola Lund
NO49926/13  Lissi  Exc. AK, 1. AKK  Einar Hjelmungen
     

 

 

Hedmark Harehundklubb Dommer: Oscar W. Nilssen  
Malungen   14.06.2015  
       
NO43608/09 Birka Exc. AK, 2AKK Terje Dahlen
 NO54555/12 Lydia   Exc. AK, 1AKK, CK, 1BTK, BIR, 4BIS Marianne R. Grønvold 
       

 

Romerike Harehundklubb dommer: Arnstein Hagen  
Fenstad   06.06.2015  
NO54555/12 Lydia VG. AK 1. AKK Marianne R. Grønvold

 

Østerdalen Harehundklubb dommer: Per-Harald Nymark  
Grimsbu   11.07.2015  
       
NO49925/13 Rapp Exc. BK, 1 BKK Alf Solberg
 NO49926/13  Lissi Exc. AK, 1 AKK, CK, 1. BTK, BIR  Einar Hjelmungen
       

 

Båstad Gr. Eier Jff dommer: Mats Jonsson  
Båstad   02.08.2015  
       
NO48290/11 Klang Exc. AK, 1. AKK Jan-Sofus Haugen
 NO49926/13  Lissi VG. AK, 1. AKK  Einar Hjelmungen
 NO42943/10  Moni  Exc. BK, 1. BKK  Ola Lund

 

NJFF dommer: Gøran Johansson  
Elverum   06.06.2015  
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK, 1. CHKK, CK, 1. BTK, BIR Marianne R. Grønvold

 

Vestoppland HHK dommer: Jan Myrvold  
Redalen   09.08.2015  
       
NO47421/11 Leo Exc. BK, 1. BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIR Steinar Bang
NO49925/13 Rapp Exc. BK, 2. BKK, CK, R CERT, 2. BHK Alf Solberg
NO39308/14 Klingelias Julia Exc. UK, 1. UKK, CK, 1. BTK, BIM David Herberg

 

Buskerud HHK dommer: Per Harald Sivesind  
Åmot   15.08.2015  
       
NO47421/11 Leo Exc. BK, 1. BKK, CK, CERT, 1 BHK, BIR Steinar Bang
NO42943/10 Moni Exc. BK, 1. BKK Ola Lund
       

 

Aust-Agder HHK dommer: Bjørn Roald  
Røed Camping   15.08.2015  
       
NO31291/13 Woods Bullet Lb-Reufen VG. BK, 1. BKK Arnt Øygarden
       
       

 

Lillehammer og omegns JFF dommer:John Smedbakken  
Lillehammer   21.11.2015  
       
NO49925/13 Rapp Ex. BK 1. BKK CK CERT 1. BHK BIR Alf Solberg
       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utstillingsresultater 2014

 

Sørlandet Harehundklubb dommer: Anne-Marit Olsen  
Grimsbu   11.05.2014  
       
NO31290/13 Woods Bullet Lb-Ingstad VG JK 1. JKK   Tor E. Sivertsen
NO31290/13 Woods Bullet Lb-Reufen Exc. UK 1. UKK CK 2. BHK   Arnt Øygarden
NO54552/12 Ullrik Exc. AK 1. AKK CK BIR BIS   Edgar Saga
NO54557/1  Lussi                      Exc. UK 1 UKK CK 1. BTK BIM    Kåre Frigstad

 

Buskerud harehundklubb dommer: Arnfin Frantzen  
Hokksund   25.05.2014  
       
NO38654/13 Gruveåsens Alvin Ex. JK 2. JKK CK 2. BHK  Tore Nylehn
NO38655/13 Gruveåsens Kim Ex. JK 1. JKK CK 1. BHK BIM Hans Otto Øverby
 S22957/2007  Härkilas Mia III  Ex. BK 1. BKK CK CERT 1. BTK BIR  Arne Martin Lie

 

 

Østfold harehundklubb dommer: Göran Johansson  
Mysen   25.05.2014  
       
NO38656/13 Gruveåsens Jeger Ex. JK 1. JKK, CK 1. BHK BIR Sven A. Alvim
       
       

 

Trøndelag harehundklubb dommer:  
Melhus   25.05.2014  
       
NO38659/13 Gruveåsens Aja II VG. JK Inger Bonslet
       
       

 

Hadeland Harehundklubb dommer:  
Jaren   29.05.2014  
       
NO49925/13 Rapp Exc. JK 1. JKK CK 1. BHK BIM Alf Solberg
NO54554/12 Supre Mario Exc. AK 1. AKK CK 2. BHK Ann-Kristin Brevig
NO54555/12 Lydia Ecx. AK 1. AKKK CK 1. BTK BIR Marianne Grønvold

 

 

Norsk Harehundklubbers Forbund

dommer: Arnfin Frantzen

 

Biri

 

21.06.2014

 
       

NO38655/13

Gruveåsens Kim

VG. JK 1. JKK

 Hans O Øverby

NO38654/13

Gruveåsens Alvin

VG. JK 2, JKK

Tore Nylehn

NO54552/12

Ullrik

Exc.AK 1.AKK CK 2.BHK

Ole I Saga

NO47420/11

Tassen

VG. AK 4.AKK

Arne Haugen

NO54554/12

Supre Mario

Exc.AK 2.AKK CK 4.BHK

Ann Kristin Brevig

NO43603/09

Balder

Exc.AK 3.AKK

 Sigbjørn Fosser

NO47421/11

Leo

Exc.BK 1.BKK CK CERT 3.BHK

Steinar Bang

25053/06

Moi

VG. BK 2.BKK

Kai Gjestvang

09308/07

Xo

Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIM

Ronny Steen

NO43616/09

Gullbårhøgdas Feiom

Exc.CHK 2.CHKK CK

Svein Andreassen

NO38659/13

Gruveåsens Aja II

Exc.JK 1.JKK CK

 Inger Bonslet

NO38658/13

Gruveåsens Lotte

Exc.JK 2. JKK

Harald Willersrud

NO43096/13

Siri

VG.JK 3.JKK

Stein Liseth

NO38660/13

Gruveåsens Lotta

KIP

Knut Olav Westby 

NO31293/13

Woods Bullet Lb-sweisa

VG.UK 1.UKK

 Jan Bakkely

NO43620/09

Gullbårhøgdas Frida

VG.AK

 Frida Laskogen

17897/07

Kajsa

Exc.AK 2.AKK CK 4.BTK

 Marianne Grønvold

SE150/201379

Reba

Exc.AK 1.AKK CK 2.BTK

 Inga-Lena Nordström

NO43621/09

Gullbårhøgdas Vilja

Exc.AK 4.AKK

Line Fredheim

NO54555/12

Lydia

Exc.AK 3.AKK CK

Marianne Grønvold

NO43624/09

Gullbårhøgdas Bella

Exc.AK

Ole N Sand

NO54557/12

Lussi

VG.AK

 Kåre Frigstad

26323/07

Løsti

Exc.BK 1.BKK CK CERT

Stein Liseth

21207/07

Kimbekkdalens Klinge II

Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

Marianne Grønvold

17784/05

Katja

Exc.VTK 1.VTKK CK 3.BTK

Kåre Ødemark

08001/05

Blanko

VG.VTK 1.VTKK

Jan Bakkely

NO43605/09

Snella Musika

Exc.AK

Jan Bakkely

NO43095/13

Bruno

G.JK

 Roar Røgeberg

 

Vestoppland Harehundklubb

dommer: Paula Heikkinen-Lehkonen

 

Biri

 

22.06.2014

 
       

NO43603/09

Balder

G.AK

Sigbjørn Fosser

NO54552/12

Ullrik

Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM

Ole I Saga

NO54554/12

Supre Mario

G.AK

Ann-Kristin Brevig

NO43096/13

Siri

G.JK

Stein Liseth

17897/07

Kajsa

VG.AK

Marianne Grønvold

NO43621/09

Gullbårhøgdas Vilja

Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

Line Fredheim

NO54555/12

Lydia

VG.AK 3.AKK

Marianne Grønvold

NO54557/12

Lussi

VG.AK 4.AKK

Kåre Frigstad

SE17950/2013

Reba

Exc.AK 2.AKK CK 3.BTK

Inga-Lena Nordström

NO43624/09

Gullbårhøgdas Bella

G.AK

Ole N Sand

26323/07

Løsti

Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BTK

Stein Liseth

21207/07

Kimbekkdalens Klinge II

Exc.CHK 1.CHKK

Marianne Grønvold

 

Østerdalen Harehundklubb

dommer: Oscar Wilhelm Nilssen

 

Grimsbu

 

12.07.2014

 
       

NO49925/13

Rapp

Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM

Alf Øverby

NO54555/12

Lydia

Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

Marianne Grønvold

 

Aust-Agder Harehundklubb

dommer: Arnfinn Frantzen

 

Røed Camping

 

09.08.2014

 

 

NO55520/12

 

Lycky

 

Exc. AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

 

Trond Heia

NO54557/12

Lussi

Exc.AK  3 AKK CK 3.BTK

Kåre Frigstad

NO48292/11

Lita

Exc.AK 2.AKK CK 2.BTK

Magne Faret

 

 

NJFF dommer: Oscar Wilhelm Nilssen  
Elverum   09.08.2014  
       
NO54552/12 Ullrik Ex. AK 1 AKK CK 1.BHK BIR Edgar Saga
NO54555/12 Lydia Ex. AK 1. AKK CK 1 BTK BIM Marianne Grønvold
       

 

Utstillingsresultater 2013

 

Lillehammer og omegns JFF dommer: Anne-Marit Olsen  
Lillehammer   23.11.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. UK 1. UKK, CK 1. BHK BIM Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. UK 1. UKK CK 1. BTK BIR Marianne Grønvold
       

 

NKK dommer: Frank Christiansen  
Lillestrøm   16.11.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. JK 1. JKK Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK CK 1. BTK BIR Marianne Grønvold
       

 

 

NKK dommer: Harri Lehkonen  
Oslo   24.08.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. UK 1. UKK, CK 1. BHK CACIB BIM Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. UK 1. UKK CK 1. BTK CACIB BIR Marianne Grønvold
       

 

Norges Jeger- og Fiskerforbund dommer: Olle B Häggkvist  
Prestøya   10.08.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario VG JK 2. JKK Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK CK 2. BTK Marianne Grønvold
NO54553/12 Alfred G JK 2 Marianne Grønvold
NO54552/12 Ullrik VG JK 1. JKK Edgar Saga
08001/05 Blanko Exc.VTK 1. VTKK Jan Bakkely
17897/07 Kajsa VG AK 1. AKK Marianne Grønvold
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc CHK 1. CHKK CH 1. BTK BIR Marianne Grønvold

 

 

Vestfold Harehundklubb  dommer: Arnfin Frantzen  
    18.08.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Exc. JK 1. JKK, CK 1. BHK BIM Ann-Kr Brevig
NO54556/12 Turte 0. JK Svein Gjennestad
 NO54555/12  Lydia Exc. JK 1. JKK CK 1. BTK BIR   Marianne Grønvold

 

Aust-Agder Harehundklubb  dommer: Anne-Marit Olsen  
Røed Camping   10.08.2013  
       
NO54931/11 Norma Exc. AK 1. AKK, CK 1. BTK BIR Olaf Moldal
NO54930/11 Zira Exc. AK 2. AKK CK 2. BTK Olaf Einar Olsen
       

 

Båstad Gr. Eier JFF  dommer: Lars Widèn  
Båstad   04.08.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario G. JK Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK Marianne Grønvold
 NO47548/12  Vilma  G. JK  Steinar Frorud

 

Vestoppland Harehundklubb  dommer: Per Harald Sivesind  
Gjøvik   03.08.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. JK 1. JKK, CK 1. BHK BIR Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK CK 1. BTK BIM Marianne Grønvold
       

 

Svenske Kennelklubben, Internasjonal utstilling    
Ransäter  Värmland 28.07.2013  
       
08001/05 Blanko Exc. 1CK, 1BHK, CERT, CACIB. BIR Jan Ingar Bakkely

 

Østerdalen Harehundklubb  dommer: Anne-Marit Olsen  
Grimsbu   13.07.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. JK 1. JKK, CK 1. BHK BIM Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK CK 1. BTK BIR BIS Marianne Grønvold
NO54553/12 Alfred VG JK 2. JKK Marianne Grønvold
NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita Exc. BK 1. BKK CK CERT 2. BTK Harald Willersrud

 

Østfold Harehundklubb  dommer: Per Harald Sivesind  
Mysen   09.06.2013  
       
NO55523/12 Tanja Exc. JK 1. JKK Henning Nilsen

 

NKK  dommer: Leif Ragnar Hjorth  
Drammen   01.06.2013  
       
NO43622/09 Gullbårhøgdas Tyra Exc. BK 1. BKK Cert 1. BTK BIR Øyvind Løvlihaugen

 

 

Buskerud Harehundklubb  dommer: Jan Myrvold  
Lampeland   26.05.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Exc.JK 1.JKK Ann-Kristin Brevig
NO54553/12 Alfred VG.JK 2.JKK Marianne Grønvold
NO42942/10 Brio Exc.AK 1.AKK CK 2.BHK Svein Ødemark
NO47420/11 Tassen Exc.AK 4.AKK Arne Haugen
NO43617/09 Gullbårhøgda's Kasper Exc.AK 2.AKK CK 3.BHK Kristian Dybvik
NO42941/10 Loke Exc.AK 3.AKK Sven A Alvim
NO43616/09 Gullbårhøgda's Feiom Exc.CHK 2.CHKK CK 4.BHK Svein Andreassen
08001/05 Blanko Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIM Jan I Bakkely
NO54555/12 Lydia Exc.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR Marianne Grønvold
NO55518/12 Luna VG.JK Odd Bonslet
NO54558/12 Frida VG.JK Rolf Andersson
NO43621/09 Gullbårhøgda's Vilja Exc.AK 1.AKK CK 2.BTK Line Fredheim
NO43624/09 Gullbårhøgda's Bella Exc.AK 2.AKK CK 4.BTK Ole N. Sand
21207/07 Kimbekkdalen's Klinge I I Exc.CHK 1.CHKK CK 3.BTK Marianne Grønvold

 

Hedmark Harehundklubb  dommer: Jan Myrvold  
Morokulien   19.05.2013  
       
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK Marianne Grønvold

 

Hadeland Harehundklubb  dommer: Per Harald Sivesind  
Jaren   09.05.2013  
       
NO54554/12 Supre Mario Ex. JK 1. JKK Ann-Kr Brevig
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK CK 1. BTK BIR Marianne Grønvold
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK 1. CHKK CK 2. BTK Marianne Grønvold

 

 

Gudbrandsdal HHK  dommer: John Smedbakken  
Tretten   28.04.2013  
       
NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita Exc. BK 1. BKK Cert 1. BTK BIR Harald Willersrud

 

 

Kongsvinger Jff  dommer: Oscar Wilhelm Nilssen  
Kongsvinger   27.04.2013  
       
NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita Exc. BK 1. BKK Cert 1. BTK BIR Harald Willersrud

 

 

Skien Jff  dommer: Lars Omdal  
Skien   27.04.2013  
       
NO54552/12 Ullrik Exc. JK 1.JKK Edgar Saga

 

 

Norsk HHK  dommer: Siv Bengtsson  
Nittedal   09.03.2013  
       
NO43622/09 Gullbårhøgdas Tyra Exc. BK 1. BKK Cert 1. BTK BIR  Øyvind Løvlihaugen
03856/05 Trollskogens King VG VTK 1. VTKK  Marianne Grønvold

 

 

Romerike HHK  dommer: John Smedbakken  
Årnes   03.03.2013  
       
NO43622/09 Gullbårhøgdas Tyra Exc. BK 1. BKK Cert 1. BTK BIR BIS Øyvind Løvlihaugen

 

 

Norsk Kennel Klub  dommer: Oscar Wilhelm Nilssen  
  23.02.2013  
       
NO54553/12 Alfred VG. JK 1. JKK Marianne Grønvold
NO54555/12 Lydia Exc. JK 1. JKK Marianne Grønvold
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK 1. CHKK CK 1. BTK BIR Marianne Grønvold

Utstillingsresultater 2012

 

 

Norsk Kennel Klub

 

Lillestrøm

 (Norsk Vinner)

24.11.2012

 

 

 

NO47421/11

Leo

VG UK 1. UKK

08001/05

Blanko

Exc. CHK 1. CHKK CK 1. BHK CACIB BIM

NO43621/09

Gullbårhøgdas Vilja

Exc. AK 1. AKK CK 1. BTK CACIB BIR

21207/07

Kimbekkdalens Klinge II

Exc. CHK 1. CHKK CK 2. BTK R.CACIB

 

 

Lillehammer og omegns jff

 

Lillehammer

 

17.11.2012

 

 

 

21207/07

Kimbekkdalens Klinge II

Exc. CHK 1. CHKK BTK BIR

 

Norsk Kennel Klub  
Hamar   13.10.2012
     
21207/07 Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK 1. CHKK BTK CACIB BIR

 

Norsk Kennel Klub
 
Oslo
 
18.08.2012
     
21207/07
Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK 1. CHKK
 
 
 
Buskerud Harehundklubb
 
Åmot
 
12.08.2012
     
NO43621/10
Senta                          Exc. AK 1. AKK, CK 1.BTK BIR
 
   
 
   
 
Hedmark Harehundklubb
 
Elverum
 
11.08.2012
     
21208/07
Kimbekkdalens Keira Exc. AK 1. AKK, CK 2.BTK 
21207/07
Kimbekkdalens Klinge II Exc. CHK 1. CHKK, CK 1.BTK BIM
03856/05
Trollskogens King Exc. CHK 1. CHKK, CK 1.BTK BIR
     
     
Båstad Gr.Eier Jff
 
Båstad
 
05.08.2012
     
21207/07
Kimbekkdalen's Klinge I I
Exc.CHK 1.CHKK
     
     
Vest-Agder Jff
16.06.2012
"Tinget" Hægebostad
 
     
NO48292/11
Lita
VG.JK 1.JKK
     
     
Østfold Harehundklubb
 
Høytorp Fort, Mysen
10.06.2012
     
NO42942/10
Brio
VG.AK 1.AKK
     
     
Hedmark Harehundklubb
 
Elverum
 
09.06.2012
     
NO47421/11
Leo
Exc.JK 1.JKK CK 2.BHK
NO54929/11
Heiko
VG.JK 2.JKK
NO48288/11
Birk
G.JK
25053/06
Moi
VG.AK 3.AKK
23936/05
Rasken
Exc.AK 2.AKK
NO43602/09
Kazan
Exc.AK 1.AKK CK 4.BHK
09308/07
Xo
Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR
NO43616/09
Gullbårhøgda's Feiom
Exc.CHK 2.CHKK CK
03856/05
Trollskogens King
Exc.CHK 3.CHKK
08001/05
Blanko
Exc.CHK 1.CHKK CK 3.BHK
01413/08
Rapp
Exc.CHK 4.CHKK
NO48294/11
Ronja
Exc.JK 1.JKK CK
21208/07
Kimbekkdalen's Keira
VG.AK
NO43624/09
Gullbårhøgda's Bella
VG.AK
NO43605/09
Snella Musika
Exc.AK 4.AKK
NO41633/12
Lucy
Exc.AK 3.AKK CK 4.BTK
NO45813/09
Schnella
VG.AK
NO43620/09
Gullbårhøgda's Frida
VG.AK
NO43623/09
Gullbårhøgda's Lita
Exc.AK 2.AKK CK 2.BTK
23939/05
Freia
Exc.CHK 2.CHKK
17783/05
Stella
Exc.CHK 1.CHKK CK 3.BTK
26323/07
Løsti
Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIM
01850/05
Trollskogens Tirill
Exc.AK
     
     
Norsk Kennel Klub
 
Drammen
 
02.06.2012
     
NO43602/09
Kazan
VG.AK 1.AKK
09308/07
Xo
Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR
03856/05
Trollskogens King
Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK CACIB
21208/07
Kimbekkdalen's Keira
VG.AK 2.AKK
NO43624/09
Gullbårhøgda's Bella
Exc.AK 1.AKK
     
     
Buskerud Harehundklubb
 
Hokksund
 
02.06.2012
     
09308/07
Xo
Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR
     
     
Hedmark Harehundklubb
 
Morokulien
20.05.2012
     
21208/07
Kimbekkdalen's Keira
Exc.AK 1.AKK
     
     
Aust-Agder Harehundklubb
 
Røed Camping
19.05.2012
     
NO48293/11
Zenta
Exc.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR
     
     
Hadeland Harehundklubb
 
Jaren / Marienlyst
19.05.2012
     
NO47421/11
Leo
Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR
     
     
Sørlandet Harehundklubb
 
Hamresanden
06.05.2012
     
NO48289/11
Jøtul
G.JK
NO54931/11
Norma
Exc.JK 1.JKK
     
     
Vestoppland Harehundklubb
 
Odnes
 
22.04.2012
     
21207/07
Kimbekkdalen's Klinge I I
Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR
     
     
Norsk Kennel Klub
 
Hordaland
 
14.04.2012
     
21207/07
Kimbekkdalen's Klinge I I
Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK CACIB BIR
     
     
Norsk Harehundklub
 
Nittedal Ridesenter, Nittedal.
10.03.2012
     
21207/07
Kimbekkdalen's Klinge I I
Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
13941/06
Titan
VG.AK

 

 

 

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

20.05 | 09:54

Et glimrende album - noe også burde gjøre.

Knut H Jellum

...
22.04 | 12:52

Hei Christer. Hvis du ser under fanen "valpekull/paringer" vil du finne en planlagt paring i Sverige i 2017, med telefonnr til oppdretter.

...
22.04 | 11:54

Hej! Är intresserad av Schweizerstövaren och undrar därför om det finns uppfödare/valpar av rasen någonstans i Sverige. Tacksam för information.

...
28.10 | 22:00

hej
Har du stövarflickan kvar?
hälsningar från Halmstad

...
Du liker denne siden