Valpekull/paringer

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2019: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO34214/14 RR Olivia* (HD:A)

 

SHSB741974 Quinn vom Bergahorn (HD:B)

 ANBEFALT

Innavl: 0,78 på 5 gen

 

 

 

Kåre Ødemark

Husengavn 28

1816 SKIPTVET

tlf 905 15 374

 

 

Paul Øksne

Randsfjordvegen 1031

2864 FALL

tlf 906 47 278

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2018: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO47548/12 N SE J(D)CH RR Vilma (HD:C)

NO34213/14 Rajo* (HD:A)

 ANBEFALT

Innavl: 2,85på 5 gen

29.12.2017 

Tom 

Steinar Frorud

Elvestadveien 811

1827 HOBØL

tlf 915 46 503

Kjell Dragsten

Amundsdalvegen 230

7540 KLÆBU

tlf 926 05 874

 

NO48292/11 Lita* (HD:C)

CLP/SVH/113 Yannick Bencilla* (HD:B)

 

 ANBEFALT

Innavl: 0,00 på 5 gen

19.02.2018 

 

27.04.2018

1T+1H 

Magne Faret

Farægra 9

4480 Kvinesdal

tlf: +47 917 76 146

 

Tore Nylehn

Glimmerveien 4

3320 Vestfossen

tlf: +47 905 03 610

 

NO55521/12 Reba*

NO34213/14 Rajo* (HD: A)

 

ANBEFALT

Innavl: 1,95 på 5 gen

27.02.2018 

 

02.05.2018

3T+3H

 

Inga-Lena Nordstrøm

Byavägen 46

921 95 Blåviksjön

tlf +46 703 668 805

 

Kjell Dragsten

Amundsdalvegen 230

7540 KLÆBU

 

 

 NO32557/14 Gullbårhøgdas Bianca (HD: A)

NO38656/13 Gruveåsens Jeger* (HD:A)

ANBEFALT

 Innavl: 4,18 på 5 gen

06.04.2018 

Tom 

 

Ole Ingolf Saga

Fjalestadvegen 345

3855 TREUNGEN

Tlf: 90 97 70 50

Kontakt Edgar Saga ved interesse: 90 26 31 06/ 350 478 70.

 

Sven Arild Alvim

Hegginsveien 11

1850 Mysen

 

 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2017: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO38658/13 Gruveåsens Lotte* (HD: A)

NO39303/14 Klingelias Prikken* (HD: A)

 ANBEFALT

Innavl: 1,98 på 5 gen

25.12.16

 4T+4H

Harald Willersrud

Ilevegen 20 A

2040 KLØFTA

tlf 957 82 461

Johannes Kirkerud

Øverroven 740

2838 SNERTINGDAL

tlf 901 08 706

 

NO54931/11 Norma

NO48289/11 Jøtul*

(HD: C)

 

Innavl: 3,50 på 5 gen

16.12.16 

 

19.02.17

2T+1H 

Olaf Moldal

Kylland

4760 BIRKELAND

tlf: +47 916 27 724

 

Trygve Ramse

Senumstad

4760 BIRKELAND

tlf: +47 976 26 440

 

NO55521/12 Reba*

NO34213/14 Rajo* (HD: A)

 

ANBEFALT

Innavl: 1,95 på 5 gen

26.06.2017 

tom 

 

Inga-Lena Nordstrøm

Ortvägen 1 F

930 70 MALÅ

SVERIGE

tlf +46 703 668 805

 

Kjell Dragsten

Amundsdalvegen 230

7540 KLÆBU

 

 

 

NO31293/13 Woods Bullet Lb-Sweisa (HD: A)

 

 NO38656/13 Gruveåsens Jeger* (HD:A)

ANBEFALT

 Innavl: 5,15 på 5 gen

 

07.08.2017 

 

 

10.10.2017

1T+4H

 

 

 

Jan Ingar Bakkely

Dalavegen 112

2848 SKREIA

tlf 996 14 694

 

Sven Arild Alvim

Hegginsveien 11

1850 Mysen

 

NO39308/14 Klingelias Julia (HD: A)

 

 SHSB726966 Arno Du Vieux-Pres (HD:D)

ANBEFALT

 Innavl: 0,00 på 5 gen

 

06.02.17 

09.04.17

4T+4H 

 

 

David B. Herberg

Kollsvegen 49A

2825 GJØVIK

kontakt: Marianne Grønvold: +47 97688493

 

Tore Brenden

Ole O Liansvei 9

2616 GJØVIK

+47 99646863 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2016: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO42943/10 Moni* (HD: A)

 NO47421/11 Leo* (HD: A)

ANBEFALT

ikke parret 

 

Ola Lund

Kontakt: Kåre Ødemark

Husengaveien 28,

1816 Skiptvet  (+47)69809892-90515374

Steinar Bang

Søndre Ålsvegen 582

2750 Gran

tlf: +47 928 10 115

 

NO47548/12  NJCH Vilma *(HD: C)

 S27420/2008 Lärkvallens Don Ikaros* (Luzernerstøver)

(HD: A)

ANBEFALT

21.04.16 

 

22.06.16

(3T+3H) 

Steinar Frorud

Elvestadveien 811

1827 Hobøl

tlf: +47 915 46 503

 

Tor Karlsen

Spikkestadveien 6

3440 RØYKEN

 

NO54558/12 Frida*

NO47421/11 Leo* (HD: A)

ANBEFALT

Innavl: 2,56 på 5 gen

 

 

 

Rolf Andersson

Granitvägen 17

66011 BILLINGSFORS

SVERIGE

tlf +46 705 201 394

 

Steinar Bang

Søndre Ålsvegen 582

2750 Gran

tlf: +47 928 10 115

NO55521/12 Reba*

NO34213/14 Rajo* (HD: A)

 

ANBEFALT

Innavl: 1,95 på 5 gen

ikke parret 

 

 

Inga-Lena Nordstrøm

Alstigen 14

93531 NORDSJØ

SVERIGE

tlf +46 703 668 805

 

 Kjell Dragsten

Amundsdalvegen 230

7540 KLÆBU

NO38658/13 Gruveåsens Lotte* (HD: A)

NO39303/14 Klingelias Prikken* (HD: A)

 ANBEFALT

Innavl: 1,98 på 5 gen

25.12.16 

se 2017 

 

Harald Willersrud

Ilevegen 20 A

2040 KLØFTA

tlf 957 82 461

 

Johannes Kirkerud

Øverroven 740

2838 SNERTINGDAL

tlf 901 08 706

NO54555/12 Lydia* (HD: A)

NO47420/11 Tassen (HD: A)

 ANBEFALT

Innavl: 2,56 på 5 gen

29.04.2016

 

 25.06.2016

(7T+2H)

 

Marianne R. Grønvold

Veståsvegen 155

2323 INGEBERG

tlf 976 88 493

 

 Paul Øksne

Randsfjordvn 1031

2864 FALL

tlf 906 47 278

NO32557/14 Gullbårhøgdas Bianca (HD: A)

 NO48289/11 Jøtul* (HD: C)

 Innavl: 1,17 på 5 gen

02.06.2016 

 

05.08.2016

(6T+3H) 

 

Ole Ingolf Saga

Fjalestad vegen 345

3855 TREUNGEN

tlf 909 77 050

 

 Trygve Ramse

Senumstad

4760 BIRKELAND

tlf 976 26 440

 

NO31293/13 Woods Bullet Lb-Sweisa (HD: A)

 

 NO38656/13 Gruveåsens Jeger (HD:A)

ANBEFALT

 Innavl: 5,15 på 5 gen

 

13.01.16 

TOM 

 

 

Jan Ingar Bakkely

Dalavegen 112

2848 SKREIA

tlf 996 14 694

 

Sven Arild Alvim

Hegginsveien 11

1850 Mysen

 

NO54930/11 Zira* (HD: A)

 

 NO48289/11 Jøtul* (HD: C)

 Innavl: 3,50 på 5 gen

 

02.05.2016 

 

05.07.2016

3H+2T 

 

Olaf Einar Olsen

Roresanden 199

4885 GRIMSTAD

tlf 901 16 992

 

Trygve Ramse

Senumstad

4760 BIRKELAND

tlf 976 26 440

 

NO34214/14 Olivia* (HD: A)

 

NO54929/11 Heiko (HD: A)

 ANBEFALT

Innavl: 1,85 på 5 gen

 

01.04.16 

 

01.06.2016

4T, 3H 

Kåre Ødemark

Husengavn 28

1816 SKIPTVET

tlf +47 905 15 374

Hans Christian Rønningen

Skaugerudvn 11

2860 HOV

tlf 958 54 158

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2015: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO42943/10 Moni* (HD: A)

 NO47421/11 Leo* (HD: A)

ANBEFALT

 04.08.15

Avbrutt 

Ola Lund

Kontakt: Kåre Ødemark

Husengaveien 28,

1816 Skiptvet  (+47)69809892-90515374

Steinar Bang

Søndre Ålsvegen 582

2750 Gran

tlf: +47 928 10 115

 

NO47548/12 Vilma* (HD: C)

 NO38656/13 Gruveåsens Jeger (HD:A)

ANBEFALT

 

 

 

Steinar Frorud

Elvestadveien 811

1827 Hobøl

tlf: +47 915 46 503

 

Sven Arild Alvim

Hegginsveien 11

1850 Mysen

 

NO43623/09 RR Gullbårhøgdas Lita*  (HD:A)

NO48290/11 Klang (HD:B)

ANBEFALT

Innavl: 2,35 på 5 gen

16.06.2015 

tom 

 

Harald Willersrud

Ilevegen 20 A

2040 KLØFTA

+47 957 82 461

 

Jan-Sofus Haugen

 

1970 Hemnes

+47 928 85 672

 

 

 

 

 

Planlagte og gjennomførte parringer 2014: (*=jaktpremiert)

(For å anbefale en parring, vil avlsrådet gjerne vite hundenes HD-status.)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

21207/07 NUCH NV-11 Kimbekkdalen's Klinge I I

25053/06 Moi

ANBEFALT

01.01.14

 01.03.14 

    4H/3T

 

Marianne R. Grønvold
Veståsvegen 155

2323 INGEBERG
(+47) 976 88 493

 

Kai Gjestvang

2093 Feiring

(+47) 63 96 64 05

17784/05 NUCH Katja*

01413/09 NJCH NUCH Rapp

ANBEFALT

09.12.13

08.02.14

1H/1T

Kåre Ødemark

Husengaveien 28,

1816 Skiptvet (+47)69809892-90515374

Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

21210/07 Kimbekkdalens Saga

01413/09 NJCH NUCH Rapp

GODKJENT

12.03.14

     1H

Ann Kristin Lundberg

Dalvägen S 915 92

Robertsfors

Sverige

Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

S22957/2007 Härkilas Mia III*

01413/09 NJCH NUCH Rapp

ANBEFALT

12.05.14

 avbrutt

Arne Martin Lie

Størensvei 8B

3610 Kongsberg

(+47) 915 51 139

Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

19394/07 Heidi II

NO47420/11 Tassen

ANBEFALT

Innavl: 0,78 på 5 gen

ikke parret 

 

Ruben Trollnes

Gamle Songevei 99

4842 ARENDAL

+47 984 41 894

Arne Haugen

Kjølveien 143

2760 BRANDBU

+47 976 58 580

NO37197/09 Diana

NO45810/09 Birk

GODKJENT

Innavl: 2,54 på 5 gen

18.07.14

 21.09.14

   3H/4T

Rune Johansson

Øvre Haa 163

S-313 91 OSKARSTRØM

+46 356 22 77

 

Marit Dobloug

Doblougbakken 8

2213 KONGSVINGER

+47 62 81 97 67

NO41633/12 Lucy

NO48289/11 Jøtul

GODKJENT

Innavl: 1,17 på 5 gen

24.10.14

 27.12.14

2T

Edgar og Ole Ingolf Saga

Fjalestad

3855 TREUNGEN

+47 35 04 78 70

 

Trygve Ramse

Senumstad

4760 BIRKELAND

+47 37 27 86 73

NO43623/09 Gullbårhøgdas Lita

NO31291/13 Woods Bullet Lb-Reufen

ANBEFALT

Innavl: 4,29 på 5 gen

29.12.2014 

tom 

Harald Willersrud

Ilevegen 20 A

2040 KLØFTA

+47 957 82 461

 

Arnt Øygarden

Århuskleiva 57

4865 ÅMLI

+47 994 55 280

 

 

 

Planlagte og gjennomførte parringer 2013: (*=jaktpremiert)

 (For å anbefale en parring, vil avlsrådet gjerne vite hundenes HD-status.)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO43620/09 Gullbårhøgdas Frida

NO42942/10 Brio

ANBEFALT

08.01.13 

  Tom 

 

Frida Laeskogen     

Stenersgt 6

2864 Fall

(+47) 959 25 040

 

Svein Ødemark

Jonsrudveien 65

1880 Eidsberg

(+47) 482 53 550 

23939/05 NUCH NV-10 Freia

08001/05 NDCH NV-10-12 Blanko

GODKJENT

24.01.13 

29.03.13

2T+4H 

 

Alf Solberg

Langengvegen

2870 Dokka

(+47) 61 11 38 85

 

Jan Ingar Bakkely,

Rute 011, 2848 Skreia

(+47) 611 64 127

(+47) 996 14 694

SE51553/2011 Diana

NO45810/09 Birk

ANBEFALT

03.02.13 

Tom 

 

Rune Johanson

(+46) 35 62 277

 

Marit Dobloug

Doblougbakken 8

2213 KONGSVINGER

(+47) 62 81 97 64

NO45812/09 Biri*

NO43616/09 NUCH Gullbårhøgdas Feiom

GODKJENT

08.02.13 

12.04.13

4T+3H 

 

Martin Lidow

Engomsvn 17

S-864 33 Matfors

Sverige

 

Svein Andreassen

Framnesvn 8

2879 Odnes

(+47) 970 37 819

17783/05 NUCH Stella*

09308/07 NUCH Xo* (ruhår)

ANBEFALT

13.02.13 

18.04.13

3T+4H 

 

Tore Nylehn    

Glimmervn 4

Vestfossen

(+47) 905 03 610

 

Ronny Steen      

Burudvn

3330 Skotselv

(+47) 915 39 941

26323/07 RR Løsti*     

25053/06 Moi 

ANBEFALT

 25.02.13

 02.05.13

1T+1H

 

Stein Liseth

Staden 13

2022 Gjerdrum

(+47) 911 64 262

Kai Gjestvang

2093 Feiring

(+47) 63 96 64 05

11515/06 Dina (Ruhår)

01413/09 NJCH NUCH Rapp

ANBEFALT

02.04.13 

1H 

 

Ronny Steen      

Burudvn

3330 Skotselv

(+47) 915 39 941

 

Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

17784/05 NUCH Katja*

01413/09 NJCH NUCH Rapp

ANBEFALT

15.04.13 

 tom

Kåre Ødemark

Husengaveien 28,

1816 Skiptvet (+47)69809892-90515374

 Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

S35822/2008 Sassa*

S26846 Sbackens Jacki*

ANBEFALT

ikke parret 

 

 

Christian Palm

Breviks mangårdsbyggnad

57394 Ydre

Sverige

tlf: +46 703 324 203

 

Stig Näslund

Hov

Sundsvall

21210/07 Kimbekkdalens Saga

01413/09 NJCH NUCH Rapp

GODKJENT

27.04.13

 tom

Ann Kristin Lundberg

Dalvägen S 915 92

Robertsfors

Sverige

Kjell Dragsten

Lysklett

7540 Klæbu

(+47) 926 05 874

Härkila Lissie II S20595/2005

11514/06 Balder (ruhår)

ANBEFALT

19.10.13 

 19.12.13

4H/3T

Ole N. Sand

N-2866 Enger

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Oddvar Hilleren

Hasselbakken 28

3300 HOKKSUND

(+47) 32 75 93 96

S35822/2008 Sassa*

S26846 Sbackens Jacki*

ANBEFALT

06.11.13 

 Tom

 

Christian Palm

Breviks mangårdsbyggnad

57394 Ydre

Sverige

tlf: +46 703 324 203

 

Stig Näslund

Hov

Sundsvall

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2012: (*=jaktpremiert)

(For å anbefale en parring, vil avlsrådet gjerne vite hundenes HD-status.)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NO41633/12 Lucy

08001/05 NDCH Blanko

 

25.09.12

27.11.12

1T+4H 

Knut Olsen

Tallbergroa 91

2335 STANGE

(+47) 474 15 288

Jan Ingar Bakkely,

Rute 011, 2848 Skreia

(+47) 611 64 127

(+47) 996 14 694

11093 Kimbekkdalsens Lysa

NO47420/11 Tassen

24.09.12

tom 

Per Halmrast

2864 FALL

(47) 61 12 81 93

Arne Haugen

Kjølvn

2760 BRANDBU

(47) 61 33 40 82

20949/06 Zenta

10702/02 Melvin

06.01.12

12.03.12
1T

Ruben Trollnes
Gamle songevei 99
4242 Arendal
(+47) 984 41 894

Jarle Thon
(+47) 995 24 145

NO443620/09 Gulbårhøgdas Frida

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

20.01.12

Tom


Frida Laeskogen og 
Vidar Bekkelien

Østbygdavegen, 
2864 Fall, 
(+47) 611 28 799, 959 25 040

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

NO443621/09 
Nord-V 10 Gullbårhøgda's Vilja


NV-10 NUCH NJCH Blanko 08001/05

15.03.12

17.05.12
7T

 

Line Fredheim

Engveien 2 

1890 Rakkestad

(+47) 918 55 023

 

Jan Ingar Bakkely,

Rute 011, 2848 Skreia

(+47)611 64 127

996 14 694

Kimbekkdalens Lysa 11093/03

Klang II av Frostlid 06823/01

15.03.12

Tom

Per Halmrast

2864 Fall

(+47) 61 12 81 93

Edgar og Ole Ingolf Saga

3855 Treungen

(+47) 35047870

Härkila Lissie II S20595/2005 


Klang II av Frostlid 06823/01

18.03.12

Tom

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

 

Edgar og Ole Ingolf Saga

3855 Treungen

(+47) 35047870

 

SE51553/2011 Diana

 

NUCH NJCH RR Lucky Luke 04055/06 

...

.

 

Rune Johanson

(+46) 3562277

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16,

N-7650 Verdal,

(+47) 74 07 12 27

958 59 957


21207/07 
NV-11 Kimbekkdalen's Klinge I I

23936/05 Rasken

23.03.12

23.05.12
4T + 3H

Marianne R. Grønvold
Nordbygdvegen 201
2340 Løten
(+47) 976 88 493

Vidar Halvorsen
Børslungvegen 5
2210 Granli
(+47) 920 11 411

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2011: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NUCH Katja 17784/05

 

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

20.01.11

23.03.10

5T + 4H

Kåre Ødemark 

Husengaveien 28, 

1816 Skiptvet  (+47)69809892-90515374

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

SBackens Moa S26851/2006


NUCH NJCH RR Lucky Luke 04055/06 

...

...

Kerstin Thors
Horrmund Vervnäs 12
78069 Sörsjön
(+46) 280 25066 - 70 3898104  

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16,

N-7650 Verdal,

(+47) 74 07 12 27

958 59 957

Kimbekkdalen's Sweisa 21209/07

 

Klang II av Frostlid 06823/01

28.02.11

Tom

Edgar og Ole Ingolf Saga

3855 Treungen

(+47) 35047870

Samme

NUCH Toya II - N09765/03

 

Gullbårhøgdas Feiom N43616/09

03.04.11

06.06.11
2T + 6H

Steinar Bang, 

2750 Gran.

(+47) 907 81 927 

(+47) 61 33 11 01

Svein Andreassen, 

2879 Odnes 

(+47)61 12 61 97 

(+47) 970 37 819

NUCH NV-10 Freia 23939/05


Gullbårhøgdas Feiom N43616/09

18.04.11

14.05.11
1T + 2H

Alf Solberg, 
Langengvegen 3,  
2870 Dokka, tlf,
(+47) 61 11 38 85, 98814927

Svein Andreassen, 

2879 Odnes 

(+47)61 12 61 97 

(+47) 970 37 819

 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2010: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

NUCH Katja 17784/05

 

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

23.02.10

25.04.10

2T + 3H

Kåre Ødemark 

Husengaveien 28, 

1816 Skiptvet  (+47)69809892-90515374

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

Sonny 25485/04

 

Blitz 26319/07.

 

25.02.10

25.04.10

4T + 4H

Roar Werner

Hågenstadvn. 27

3057 Solbergelva

(+47)32 87 15 27

Arnstein Hagen
Sørengvegen
2090 Hurdal
+47 63 98 77 18

 412 65 157

 

___

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2009: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

Härkila Lissie II S20595/2005 

 

*RAPP II 00920/00

01.12.08

03.02.09

5T + 4H

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Widar Bekkelien, 

Østbygdavegen, 

2864 Fall, 

(+47) 611 28 799, 959 25 040

Gruveåsen`s Snupi 14026/02

 

Blitz 26319/07.

05.01.09

1 T

August Skuterud
Snarumsveien

3370 Vikersund
+47 908 23 911

Arnstein Hagen
Sørengvegen
2090 Hurdal
+47 63 98 77 18

 412 65 157

*Troya 17445/03 

 

NUCH NJCH Lucky Luke 04055/06 

21.01.09

21.03.09

6T + 2H

Erik Schnell 

2836 Biri 

(+47) 611 81528

(+47) 414 43 883

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16,

N-7650 Verdal,

(+47) 74 07 12 27

958 59 957

NUCH Stella 17783/05 

 

NUCH Blanko 08001/05

27.03.09

28.05.09

4T + 3H

Tore Nylehn, 

Glimmerveien 4

Vestfossen,

(+47) 32 70 05 04

905 03 610

Jan Ingar Bakkely,

Rute 011, 2848 Skreia

(+47)611 64 127

996 14 694

 

 

Bedekking med flybåren sæd fra Norge:

Farah v.d. Kramburg SHSB653754

 

*Lucky Luke 04055/06 

13.02.09

tom

Hansruedi Tschirren

Muristrasse  5

CH-3123 Belp bei  Bern

Schweiz

(+41) (0)31 819 15 37 

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16,

N-7650 Verdal,

(+47) 74 07 12 27

958 59 957

 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2008: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

*RR Härkilas Gina IV S 37940/2001

 

*Zito S69499/2004 (N22679/02)

19.12.07

23.02.08

2T + 4H

Anders Johansson

Lugnet 61

S-921 33 Lycksele.

+46 950 14 082

070-34 53 040 (hjemmeside)

Johnny Andrén,

Tlf.: (+46) 704 21 6311

 

 

*Härkilas Iva I S38271/2002

 

N S UCH N JCH Vidsjås Grom 00862/01

20.12.07

2T + 3H

Solvy o. Lennart Davidson

S-51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

NUCH Trollskogens Kylla 21469/03

*Lucky Luke 04055/07

30.01.08

30.03.08

1T + 5H

Odd Bonslet,

N-7525 Flornes,

(+47 74 80 07 74

928 18 457

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16,

N-7650 Verdal,

(+47) 74 07 12 27

958 59 957

Int. NUCH Trollskogen's Zenta NV-06 21471/03 

 

*Bell 13167/04

25.04.08

25.06.08

4T + 3H

Jan Morten Tveter

Moveien, 2100 Skarnes 

(+47) 62 96 72 74

(+47) 469 42 303

Arnt Øygarden 

Århuskleiva

4850 Åmli 

(+47) 37 08 13 45

(+47)  905 27 139

 

 

 

Anbefalte og godkjente parringer/valpekull 2007: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

 

Int N UCH NORDV-98 Kimbekkdalen's Lydia (RR) 00333/98 *

 

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

03.12.06

tom

Per Halmrast

2864 Fall

(+47) 61 12 81 93

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

*Härkilas Iva I S37271/2002

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98

15.12.06

12.02.07

3T + 3H

Solvy o. Lennart Davidson

S-51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Liss Rallarmor 10047/99

 

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

24.12.06

25.02.07

2T + 1H

Odd Skauge

Sørli, N-1593 Svinndal

(+47) 69 28 60 17

996 92 945

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

*Tinka 06394/99

 

NUCH Trollskogens King NV-06 03856/05

09.01.07

tom

Tom Storemyr

Songebakken

4842 ARENDAL

(+47) 481 49 279

Erik Skogen 

Nøding. 

Tlf.: (+47) 902 02 904

NUCH Winni 15163/98 

 

NUCH NJCH Vidsjås Grom 00862/01

(Godkjent)

18.02.07

tom

Tormod Vik

Nord Odal

N-2120 Sagstua

+47 62 97 13 17

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

*Malmbos Amra S38433/2000   

 

*Zito 22679/02

...

tom

Martin Lidow

Matfors, Sverige

(+46) 060-21910

060-191994, 070-3279997

?

*Trollskogens Kaisa 21470/03 

 

NJCH Härkilas Ivo I (RR)S37265/2002    

04.03.07

06.05.07

2T + 7H

 

Liv Eskild og 

Trond Lundby.

N-2022 Gjerdrum. 

+47 63 99 02 50 

902 84 410/408 73 094

A. Haugen/A. Kjos

Kjølvn/Bleikenvn

N-2760 Brandbu

(+47) 61 33 40 82

(+47) 61 33 73 43

*Bjanka 09664/99

 

Bonzo v. Mülistützli SHSB 597884

25.03.07

28.05.07

4T + 1H

Odd Bråthen

N-3618 Skollenborg

+47 32 76 58 15/

952 77 964

Kåre Ødemark

Husengavn. 24,

N-1816 SKIPTVEDT, 

+47 69 80 98 92/

905 15 374

Int. NUCH Trollskogen's Zenta NV-06 21471/03 

 

*Sanko II 20712/02 

01.04.07

tom

Erik Skogen  

Nøding

+47 902 02 904

Kjell Koveland 

Sløyfen 6, N-4628 Kristiansand S.

+47 38 03 16 02/

970 33 388

NUCH Vidsjås Ronja 01391/01

 

NUCH Trollskogens King NV-06 03856/05

19.04.07

tom

Jan Morten Tveter

Moveien, 2100 Skarnes

(+47) 62 96 72 74

(+47) 469 42 303

Samme.

*Tinka 06394/99

 

*Bell 13167/04

30.05.07

04.08.07

3T + 1H

Tom Storemyr 

Songebakken

4842 ARENDAL

(+47) 481 49 279

Arnt Øygarden

Århuskleiva

4850 Åmli

(+47) 37 08 13 45

 (+47)  905 27 139

Kimbekkdalens Lysa 11093/03

 

NJCH Härkilas Ivo I (RR)S37265/2002    

08.06.07

08.08.07

4T + 4H

Per Halmrast

2864 Fall

(+47) 61 12 81 93

A. Haugen/A. Kjos

Kjølvn/Bleikenvn

N-2760 Brandbu

(+47) 61 33 40 82

(+47) 61 33 73 43

NUCH Vidsjås Ronja 01391/01

 

NUCH Trollskogens King NV-06 03856/05

17.09.07

20.11.07

1T + 6H

Jan Morten Tveter

Moveien, 2100 Skarnes

(+47) 62 96 72 74

(+47) 469 42 303

Samme.

Se: http://tveter.dinstudio.se/ 

*RR Härkilas Gina IV S 37940/2001

 

*Zito S69499/2004 (N22679/02)

19.12.07

se 2008

Anders Johansson

Lugnet 61

S-921 33 Lycksele.

+46 950 14 082

070-34 53 040 (hjemmeside)

Johnny Andrén,

Tlf.: (+46) 704 21 6311

 

 

*Härkilas Iva I S38271/2002

 

N S UCH N JCH Vidsjås Grom 00862/01

20.12.07

se 2008

Solvy o. Lennart Davidson

S-51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

 

__

 

Anbefalte parringer 2006: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Hannhundeier:

*Härkilas Iva I S38271/2002

N DCH Gullbårhøgdas Sander23437/98

09.12.05

12.02.06

2T + 2H

Solvy o. Lennart Davidson

S-51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Trollskogens Turid  21473/03       

                        

*Vidsjås Grom 00862/01

16.12.05

13.02.06

5T + 6H

Henv.: Odd Daltorp

Daltorp gård, 

N-1970 Hemnes

(+47) 63 85 85 52

97 71 87 30

Peder Runden

N-2114 Disenå  

(+47) 62 96 43 05

*Härkilas Iva II  S37272/2002

 

*Toyny 00849/99 

30.01.06

03.04.06

3T + 3H

Thomas Petterson Sjungarback, 

S-74022  Bälinge

(+46) 18 35 56 58

 070 62 60 126

Einar Bye,

Bjerkeveien 80

1350 Lommedalen

(+46) 67 56 12 47

908 34 635 - 958 53 230

 

*Malmbos Amra S38433/00   

 

*Härkilas Dino IV S11085/2000

...

tom

Martin Lidow

Matfors, Sverige

(+46) 060-21910

060-191994, 070-3279997

Kenneth Ohlsson  

Götagatan 5,  

S-57751Silverdal,  

(+46) 49 54 06 57

*RR Härkilas Gina IV S 37940/2001

Kimbekkdalen's Nicko  

 

S52290/2003 (N 11089/03)

13.03.06

tom

Anders Johansson

Lugnet 61

S-921 33 Lycksele.

+46 950 14 082

070-34 53 040

(hjemmeside)

Anette Kristoffersson

Roar Fagerdal

Järsjöby 103,

S-91293 Vilhelmina,

(+46) 94 04 90 065

(+46) 070-337 32 91

 

NUCH Winni 15163/98 

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98

11.03.06

14.05.06

1 T

Tormod Vik

Nord Odal

N-2120 Sagstua

+47 62 97 13 17

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

*Gruveåsens Dina 14027/02

 

NJCH Härkilas Ivo I S37265/2002

15.04.06

13.06.06

6T + 4 H

Karl Didrik Brantseg

Nordre Dammen, Kroer 

N-1430 Ås

(+47) 64 94 45 79

A. Haugen/A. Kjos

Kjølvn/Bleikenvn

N-2760 Brandbu

(+47) 61 33 40 82

(+47) 61 33 73 43

 

SJCH SUCH Härkilas CITA III S52162/99*

 

N DCH  Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

 

22.04.06

19.06.06

2T + 4H

Kent Nilsson

Mårtenslund

S- 64691 GNESTA 

(+46) 15 83 23 16

Ole N. Sand

N-2866 Enger

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

 

Sweiza av Frostlid 04434/99

 

NUCH Rapp I  00919/00* (ruhår)

03.05.06

08.07.06

1T + 3H

Joacim Skogsrød

Lårdalsvn. 468 B

3891 Høydalsmo 

(+47) 35 07 71 72

Kurt-A. Korsbøen

Gamle Riksvei 128

N-3057 Solbergelva

+47 916 52 147

N UCH N JCH Lisa 15473/97*

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

08.05.06

11.07.06

2H

Leif Støfringshaug

Gjeilvn. 16, 

7650 Verdal

(+47) 74 07 12 27

(+47) 958 59 957

Ole N. Sand

N-2866 Enger

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Gruveåsen's Janka 14028/02

 

Nico 17625/99

21.05.06

19.07.06

3T + 2H

Oliver Røinås

Omdalsveien 34,

N-4700 Vennesla

(+47) 38 15 94 04

976 62 247

Audun Trygve Pedersen

Grimeveien N-4820 Froland

+47 37 03 93 03

908 88 075

 

Trollskogens Tussi 23708/02

 

* NUCH Rapp I  00919/00

14.06.05

14.08.05

4T + 5H

Ronny Larsen

Tveite 1

N-4720 Hægeland

+47 416 16 572

Kurt-A. Korsbøen

Gamle Riksvei 128

N-3057 Solbergelva

+47 916 52 147

 

*Steffi 23917/98

 

*Vidsjås Grom 00862/01

15.06.06

17.08.06

4T + 3H

Jan Morten Tveter

Moveien, 2100 Skarnes

(+47) 62 96 72 74

(+47) 909 81 927

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

Härkilas  Knalla I S36367/2004

 

*Vidsjås Grom 00862/01

10.07.06

10.09.06

2T + 4H

Unne Larsson

Näs 60, 

S-68050 Ekshärad, 

(+46) 56 38 03 84

 073 06 60 745

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

 

Int N UCH NORDV-98 Kimbekkdalen's Lydia (RR) 00333/98 *

 

*Vidsjås Grom 00862/01   

03.12.06

...

Per Halmrast

2864 Fall

(+47) 61 12 81 93

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

*Härkilas Iva I S37271/2002

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98

15.12.06

...

Solvy o. Lennart Davidson

S-51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

Ole N. Sand

N-2866 Enger  

(+47) 611 28 181

(+47) 913 69 149

Liss Rallarmor 10047/99

 

*Vidsjås Grom 00862/01

24.12.06

...

Odd Skauge

Sørli, N-1593 Svinndal

(+47) 69 28 60 17

996 92 945

Peder Runden

N-2114 Disenå 

(+47) 62 96 43 05

*Seira 18170/99

 

Juro 18926/99

...

...

Trygve Ramse

Senumstad, 

N-4760 Birkeland

+47 37 27 86 73

986 74 330

Knut Furre

Løddesøl, N-4821 Rykene

+47 37 09 31 17

404 03 148

909 47 242

Sari S56285/2002 (N18531/02)

 

Härkilas Knall III S36363/2004 

...

...

Göte Westman

Hansatorp

S-69593 Fimrödja

(+46) 50 63 31 40

Martin Svensson, Ljungagården,

S-51391 Fristad.

(+46) 33 26 15 28

073 09 44 571

Trollskogens Kaisa 21470/03 

 

NJCH Härkilas Ivo I (RR)S37265/2002    

...

...

Liv Eskild og Trond Lundby.

A. Haugen/A. Kjos

Kjølvn/Bleikenvn

N-2760 Brandbu

(+47) 61 33 40 82

(+47) 61 33 73 43 

 

_

 

Anbefalte parringer 2005: (*=jaktpremiert)

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Adresse:

Telefon:

 

N UCH N JCH Lisa 15473/97*

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

12.12.04

tom

Leif Støfringshaug

Gjeilvn. 16, 

7650 Verdal

 74 07 12 27

958 59 957

 

Härkilas Gina VII S37943/01* 

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

14.12.04

12.02.05

4H + 6T

Sölvi & Lennart

Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

 30 14 26 48

 

Dikksi 00856/99

 

N UCH Julius 19765/95*

09.01.05

10.03.05

1H + 4T

Svein Ødemark

 1880 Eidsberg

69 89 41 61

   482 53 550

 

Winni 15163/98*

 

Kimbekkdalen's Sikker  10096/96*

03.02.05

tom

Tormod Vik

2120 Sagstua

62 97 13 17

 

Härkilas Eija II S26392/2000 RR

 

NUCH Junior  20111/97*

04.02.05

tom

Gösta Gustafsson

Tännög 35,

33 132 Värnamo,

(+46) 37 01 64 60

 

Sweiza av Frostlid 04434/99

 

Rapp I  00919/00* (ruhår)

06.02.05

10.04.05

3H + 2T

Joacim Skogsrød

Lårdalsvn. 468 B

3891 Høydalsmo

 35 07 71 72

 

Wepsi 20713/02*

 

Bonzo v. Mülistützli SHSB

597884

15.02.05

19.04.05

2H + 6T

Henning Nilsen

Sven Olsens vei 15,

1715 YVEN

 907 29 738

 

Kimbekkdalens Busan 00332/98

 

Härkilas  Dino IV S11085/2000*

05.03.05

07.05.05

1H + 1T

Mikael Andersson

Hishult,

(+46) 43 04 23 63

 

S UCH S JCH Klinga 15923/97*

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

19.03.05

tom

Sölvi & Lennart

Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

(+46) 30 14 26 48

 

Vidsjås Siss 03933/01*

 

Bello 09662/99*

23.05.05

23.07.05

2H + 2T

Raymond Amundsen

Edsberg, 

2212 Kongsvinger

  62 81 12 73

 

Aida S13520/98

 

Härkilas  Dino IV S11085/2000*

19.06.05

tom

Rune Johansson

Pb 2361

31391 Oskarström

+46 35 622 77

 

Tina  08292/03  

 

*Blest 00308/01

15.10.05

14.12.05

2H + 6T

Rolf Daltorp

Daltorp gård

1970 Hemnes

 63 85 83 63

 906 75 290

 

*Härkilas Iva I S38271/2002

 

N DCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

09.12.05

se 2006

Solvy o. Lennart Davidson

51000 Sätila

(+46) 30 14 26 48

 

TrollskogensTurid 21473/03  

                                  

Vidsjås Grom 00862/01

16.12.05

se 2006

Henv.: Odd Daltorp

Daltorp gård

1970 Hemnes

 63 85 85 52

97 71 87 30

 

 

 

Valpekull 2004:   *=jaktpremiert  

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Adresse:

Telefon:

 

Härkilas Gina VII S37943/01* 

 

N UCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

16.02.04

15.04.04

6H + 2T

Sölvi & Lennart

Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

 30 14 26 48

 

NUCH NJCH Klinga 15118/96*

 

Juro 18926/99

17.02.04

20.04.04

4H + 4T

Arnt Øygarden

Århuskleiva

4850 Åmli

 37 08 13 45

  905 27 139

 

N UCH N JCH Lisa 15473/97*

 

N UCH Gullbårhøgdas Sander 23437/98*

30.03.04

05.06.04

1T

Leif Støfringshaug

Gjeilvn. 16, 

7650 Verdal

 74 07 12 27

 958 59 957

 

SJCH SUCH Härkilas CITA III S52162/99*

 

Feiom 18927/99*

02.05.04

04.07.04

2H + 2T

Kent Nilsson

Mårtenslund 64691 GNESTA 

(+46) 15 83 23 16

Tinka 06394/99*

 

Zito 22679/02*

10.06.04

 13.08.04

 2H + 4T

Tom Storemyr

Songebakken

4842 ARENDAL

 481 49 279

Tanya 24002/97

 

NUCH Günther 25544/95*

06.06.04

 17.08.04

2H

Gunnar Nesset

Koperud

2470 Roa

 61 32 25 13

Tanja 12262/95

 

Bonzo v. MülistützliSHSB

597884

15.06.04

 18.08.04

 2H + 4T

Rolf Daltorp

Daltorp gård

1970 Hemnes

 63 85 83 63

906 75 290

Donna 10901/00

 

Tito 37957/93

31.08.04

02.11.04

1H

Odd Daltorp

Daltorp gård

1970 Hemnes

 63 85 85 52

Britta vom Mülistützli SHSB 597891, 

 

 Kimb.dalens Hall 10601/01

...

25.09.04

4H + 4T

Børge Kylland

Kylland gård

4760 Birkeland

 37 27 86 37

Klang II av Frostlid 06823/01

 

Bertha av Frostlid 05600/03

23.10.04

25.12.04

1H + 3T

Edgar Saga

Fjone

4860 Treungen

 35 04 78 70

 946 09 772

 

Valpekull 2003:   *=jaktpremiert  

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Adresse:

Telefon:

Tanja 12262/95

 

Feiom 18927/99*

02.11.02

02.01.03

4T + 2H

Rolf Daltorp

Daltorp gård

1970 Hemnes

63 85 83 63

 906 75 290

Sweiza av Frostlid 04434/99

 

Rheto v.d. Oalde Broam 16720/97

25.01.03

30.03.03

3T + 3H

Joacim Skogsrød

Lårdalsvn. 468 B

3891 Høydalsmo

35 07 71 72

Int N UCH NORDV-98Kimbekkdalen's Lydia (RR) 00333/98 *

 

N UCH Carro 10637/99*

14.03.03

18.05.03

2T + 5H

Per Halmrast

2864 Fall

61 12 81 93

 

Härkilas Gina VII S37943/01* 

 

Härkilas Dino IV S11085/2000 *

14.04.03

14.06.03

6T + 1H

Sölvi & Lennart

Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

 (+46) 30 14 26 48

Britta vom Mülistützli SHSB 597891, 

 

 Kimb.dalens Hall 10601/01

09.04.03

14.06.03

6T + 3H

Børge Kylland

Kylland gård

4760 Birkeland

 37 27 86 37

 

Vidsjås Ronja 01391/01*

 

Bonzo v. Mülistützli SHSB

597884

26.04.03

26.06.03

3T + 1H

Jan Morten Tveter

Moveien

2100 Skarnes

 62 96 72 74

 909 81 927

 

Valpekull 2002:   *=jaktpremiert  

Mor/far:

Parret:

Født:

Oppdretter:

Adresse:

Telefon:

Nadia 35194/93*

 

Jall 00850/99*

05.02.02

07.04.02

2t + 1h

Steinar Bang

2950 Gran

 61 33 11 01

Kimbekkdalens Sari 14612/99

 

Kymstads Frey S33480/97

14.02.02

18.04.02

3t + 3h

Göte Westmann

Hansatorp

69593 Fimrödja

SVERIGE

(+46) 50 63 31 40

Malmbos Amra S38433/00

 

Jall 00850/99*

17.02.02

22.04.02

2t + 3h

Bo Malmquist

Hamrö 5091

82070 Bergsjö

Sverige

(+46) 65 27 13 33

Härkilas Appie II S 31193/98*

 

Karo 06387/99* 

18.02.02

24.04.02

5t + 4h

Bo Malmquist

Hamrö 5091

82070 Bergsjö

Sverige

(+46) 65 27 13 33

S UCH S JCH Klinga 15923/97*

 

NUCH Günther 25544/95*

07.03.02

10.05.02

7t + 6h

Lennart Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

  30 14 26 48

Sonny 00854/99

 

Feiom 18927/99*

11.03.02

16.05.02

3t + 2h

Crister og Gudolf Skuterud

Snarumvn.

3370 Vikersund

 32 78 38 11

Mirette du  Plainfayen 09249/95

 

Karo 06387/99*

16.03.02

22.05.02

4t + 3h

Gunnar Minge

Blindvn. 2

1734 Hafslundsøy

 69 13 11 77

Lisa 15473/97*

 

Sito 22692/96* 

20.03.02

22.05.02

2t + 3h

Leif Støfringshaug

Gjeilvolden 16

7650 Verdal

 74 07 12 27

NUCH NJCH Klinga 15118/96*

 

Karo 06387/99*

29.03.02

01.06.02

4t + 4h

Arnt Øygarden

Århuskleiva

4850 Åmli

 37 08 13 45

   905 27 139

Toya 08104/99

 

Carro 10637/99*

01.04.02

01.06.02

3t + 4h

Steinar Frorud

Lyngåsvn. 6

1816 Skiptvet

 915 46 503

Bjanka 09664/99*

 

Carro 10637/99*

10.04.02

09.06.02

6t + 3h

Odd Bråthen

3640 Skollenborg

 32 76 58 15

 952 77 964

Silja 27527/94*

 

Carro 10637/99*

09.04.02

12.06.02

3t + 5h

Edgar Saga

Fjone

4860 Treungen

 35 04 78 70

946 09 772

W Lussi (RR) 16071/98

 

NUCH Junior  20111/97*

13.04.02

12.06.02

3t + 3h

Göran Månsson

37300 Jämjö, 

Sverige

(+46) 45 55 50 90

Chess 10639/99  

 

Toyny 00849/99* 

12.05.02

12.07.02

2T + 1H

Egil Tvedt

Gammelvn. 25

2410 Hernes

 62 41 00 79

Kimb.dalens Hall 10601/01

 

Britta vom Mülistützli SHSB 597891

...

30.07.02

2T + 3H

Børge Kylland

Kylland gård

4760 Birkeland

 37 27 86 37

Senta 25548/95*

 

Jall 00850/99*

13.07.02

14.09.02

3T + 1H

Terje Myhrvold

Søndre Ålvn. 538

2750 Gran

 61 33 21 65

 922 89 854

Driva 05741/95

 

Trollskogens Jølle 14795/91*

15.06.02

21.08.02

3T + 4H

Kjell Johnny Lundtveidt

4745 Bygland

 37 93 53 54

 

Valpekull 2001    *=jaktpremiert

Valper etter:

Født:

Oppdretter:

Adresse:

Telefon:

Feiom 18927/99

 

Tina 12499/98

04.04.01

1h+1t

Halvard Bålsrud

Garsjø,

2090 Hurdal

 63 98 91 85

Kimbekkdalens Busan 00332/98

 

Carro 10637/99 *

14.04.01

3h+7t

Bo Påhlsson

Byvägen 11 

Bolmen 34194 

Ljungby, SVERIGE

(+46) 37 22 30 40

NORDV-98 Kimbekkdalen's Lydia 

(RR) 00333/98 *

 

Sito 22692/96 *

09.05.01

3h+2t

Per Halmrast

2864 Fall

61 12 81 93

Casi 07029/94 *

 

Julius 19765/95 *

13.05.01

4h+3t

Ronny Steen

Buruveien

3330 Skotselv

 32 75 64 16

S UCH S JCH Klinga 15923/97

 

NUCH Günther 25544/95

14.05.01

3h+7t

Lennart Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

 

NJCH Dolly 38970/92

 

Jall 00850/99 *

17.05.01

1h+1t

Kåre Ødemark

Husengavn. 28

1816 Skiptvet

  69 80 98 92

Mira 22718/96

 

Biffen 02591/95

20.05.01

3h+1t

Per Arne Syljeseth

Strandbygda

2400 Elverum

  62 41 09 12

Kimbekkdalens Sari 14612/99

 

Kynstads Frey S33480/97

04.06.01

1h+4t

Göte Westmann

Trotvik 

68698 Gräsmark

SVERIGE

(+46) 56 54 01 40

NUCH Rosa 00070/96  

 

W-Bruno 15920/97

29.07.01

2h+1t

Anne M. & 

Tore Tangen

Tangen

1730 Ise

 69 16 01 57

Härkilas Bella S40692/98 *

 

Härkilas Appell S31190/98 *

03.08.01

5h+5t

Lennart Davidson

51000 Sätila

SVERIGE

 (+46) 30 14 26 48

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Knut audun Askland | Svar 14.12.2014 23.57

Er interessert i hannvalp .noen tips?

Ole Ingolf Saga 16.12.2014 23.02

Vi venter valper rudnt julaften. Jeg er på jobb offshore akkurat nå, så er vanskelig å få tak i på tlf, men du kan ringe til min far på 350 4780 70/ 90 26 31 03

Harald 15.12.2014 00.03

Ta kontakt med ole Ingolf Saga. Han venter valper i slutten av måneden

Ronny | Svar 20.12.2013 00.24

Gratulere Ole dette blir spennende jeg kommer til deg senere for og se på valpene.

Harald | Svar 03.04.2013 17.10

Skal være i orden nå, Tore

Tore Nylehn | Svar 29.03.2013 13.41

Hei Harald . ser ut som Stelle er blitt borte fra valpe/parringssiden. bar xo som står oppført

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

06.10 | 17:43

Hej
Då min hustru är allergisk mot korthåriga hundar söker jag en strävhårig schweizerstövare till Harjakt o sällskap.
Telefon 0046 70 2320880

...
20.05 | 09:54

Et glimrende album - noe også burde gjøre.

Knut H Jellum

...
22.04 | 12:52

Hei Christer. Hvis du ser under fanen "valpekull/paringer" vil du finne en planlagt paring i Sverige i 2017, med telefonnr til oppdretter.

...
22.04 | 11:54

Hej! Är intresserad av Schweizerstövaren och undrar därför om det finns uppfödare/valpar av rasen någonstans i Sverige. Tacksam för information.

...
Du liker denne siden